ציוד לבית קפה

ציוד לבית קפה

רכישת ציוד לבתי קפה אינה קלה כלל וכלל, למרות שמהמשתמע עולה כי אנו צריכים לדאוג לציוד הקפה, לדאוג כי הקפה יהיה משובח, אך האמת רחוקה אלפי שנות אור, על מנת להקים בית קפה שיכול לעמוד בתחרות הקשה, עלינו לבחור בקפידה את ציוד למטבח של הבית קפה ואת הציוד של המכונות.

כבר לא רק בית קפה

היום בתי הקפה אינם מתקיימים ממכירת קפה ותו לא, בתי קפה כיום נועדו לספק מקום בילוי שאינו יורד ברמתו ממסעדה טובה, רק שהדגש הוא גם על קפה טוב. לכן כאשר אנו רוצים להקים בית קפה לא משנה מה סדר הגודל של אותו בית הקפה אנו צריכים לרכוש ציוד מתאים.
התוצאה כמובן לא תאחר להגיע, אם הינך בית קפה המתמחה רק בקפה וסנדוויצ'ים והבידול שלך אל מול המתחרים באותה העיר הוא ברור לחלוטין, הרי שכבר הרווחת את הלקוחות שלך ביושר. לקוחות יגיעו מתוך סקרנות, אך כמובן עלייך לעשות הרבה יותר מכך.

דגשים חשובים בבחירת ציוד לבתי קפה

לפני שנתחיל בבחירת הציוד, חשוב לציין שעל רקע ההשקעה הקטנה יחסית לעומת הרווחים בבתי הקפה נפתחו בעבר וגם היוםכוס קפה, ציוד לבתי קפה

אלפים של בתי הקפה, אך כיום המגמה השתנתה לחלוטין היום אנו אמורים לספק הרבה יותר מקפה בכמה טעמים, עוגיות, עוגות וסנדוויצ'ים היום בעלי בתי הקפה צריכים לספק חוויה.

עתה לאחר שהבנו כי עלינו לעמוד בתקנים לא פשוטים בכלל בעת הקמה של בית קפה, ראוי שנבחן את הציוד ההכרחי ואת מרחב העבודה של בתי הקפה. אז נכון שציוד הקשור לבית קפה אינו רב, אך זכרו כי הגדלנו את תחום בית הקפה.
אנו בארגל מספקים את כל הציוד הנדרש לבתי הקפה המסעדות והמלונות, נוכל לעזור לך בהקמת המטבח המושלם לבית הקפה שלך. האני מאמין שמלווה אותנו לאורך השנים כולל את הציוד ואת מראהו. מתוך ידיעה כי אנו אוכלים ושותים עם העיניים אנו נותנים לציוד המטבח ובתי הקפה לדבר בעד עצמם.

משטחי עבודה

בעת רכישת ציוד לבתי קפה ובארים, עלינו להיות מחושבים מבחינת גודל המטבח, אחרי הכל אנו צריכים משטח עבודה נוח ובטוח לטבחים שלנו, אנו צריכים מרחב עבודה לברמנים וכמובן גישה למלצרים. אנו בארגל נעזור לך לתכנן את המטבח המושלם לעסק שלך, שלא יחסר לך ציוד חלילה וגם שלא יהיה לך ציוד שאתה לא צריך כמובן.
אנו מזמינים אותך להתרשם מעולם שלם של ציוד למטבחים ובתי קפה, עולם שכולל את כל הכלים העכשוויים, הכלים המודולאריים המשלבים חוכמה, פרקטיות, נוחות ויופי. נבחן גדלים שונים של ציוד מטבחים ובתי קפה, ביחד נוכל לבחור את הציוד המתאים במיוחד עבור בית הקפה המיוחד שלך.

מותגים