לארח או להתארח

לארח או להתארח

יש שני סוגים של אנשים אלו שאוהבים להתארח ואלו שאוהבים לארח. אם אתם מהסוג השני, אלו שבדרך כלל מארחים, אוהבים לבשל, אוהבים את המטבח להכין מטעמים לאורחים. סביר להניח שאפשר למצוא בביתכם ציוד למסעדות או כלי הגשה מרהיבים.

סודות האירוח

גם אם אנו מזמינים אורחים על בסיס קבוע, עדיין חשוב לשמור על כמה כללים של אסתטיקה, כמו גופי תאורה איכותיים ומרשימים, בעצם הכללים הללו מעידים על מי שאתה. גם אם הכנו מטעמים לאורחים או בין אם קנינו בורקסים ופסטלים. לעיתים סוד האירוח אינו טמון במאכלים עצמם. לפעמים גם אם נקנה את האוכל המוכן נוכל לשדרג את המראה שלו לפני שנגיש לשולחן.

סידור פלטת גבינות

אם בחרתם לעשות ערב גבינות ויין, האמת שאינו מצריך הרבה עבודה, לכן אם אתם נוטים להזמין בתדירות גבוהה, זה הסגנון הקלאסי, האינטליגנטי והנכון ביותר. חשוב לשמור על אחידות מסוימת הן בכוסות היין והן בצלחות ההגשה. צבעים כמובן זה עניין של טעם ולשיקול המארחים. אך אם שמנו פלטת גבינות על צלחת מסוג אחד, לא נשים סוג אחר של גבינות על צלחת שלא מאותה המשפחה. כמובן שגם הצלחות לאורחים רצוי שתהיינה תואמות בצבע ובצורה. כוסות היין לכל האורחים תהיינה אחידות על מנת לשמור על קונספט אחיד של ערב אינטליגנטי ויוקרתי. ציוד למטבח טוב כמובן יכול לשמש אותנו להרבה שנים, לכן נקנה ציוד מטבח שיתאים בצבע ובצורה וכמובן שיכול לשמש אותנו לכל מטרה.

קפה ומאפה לא רק בבית קפה

רבים מאיתנו מארחים בבית את החברים הקרובים לכוס קפה, אם כבר כולם הגיעו זו אכן סיבה להכין או לקנות מאפה. גם כאן בערב סולידי וצנוע אפשר לשמור על פאסון. כשם שבבתי קפה לא יגישו לשולחנות הלקוחות שלל סטים בכל מיני צבעים. נשים לנו בצד או אפילו לבני הבית סט לקפה ועוגה תואמים. כמובן שניתן לעשות שילוב של צבעים מאותה משפחה אבל לשמור על איזו הרמוניה בהגשה. כמובן שסטים להגשת קפה יש בשלל גוונים ומחירים, אם אתם מאלה שאוהבים להחליף  ציוד מטבח בתדירות גבוהה – חבל להשקיע בחברות מותגים. אם אתם מאלה שאוהבים איכות וכלי הגשה יפים ביותר תוכלו למצוא ציוד מסעדות איכותי ברשתות הגדולות העובדות עם מסעדות ובתי קפה ברחבי הארץ המבטיחים לכם את האיכות הגבוהה ביותר.

כלים מרשימים לרגעים יפים

האמת לא משנה אם אתם אוהבים יותר להתארח או לארח. כלי הגשה יפים ביותר הם בהחלט מעוררי השראה ועם זאת גם מעוררי תיאבון, לכן חשוב שבכל בית באשר הוא, תמיד יהיה זמין בין ציוד המטבח, סט צלחות וכוסות מרשים לרגעים יפים. אסטטיקה מתבטא בעיקר בכלים

מותגים