אחרי הארוחה – כוס קפה

אחרי הארוחה – כוס קפה

שיחות רבות על קפה, נשב על קפה?, אתה בא לכוס קפה? האם מותר או אסור לשתות קפה לאחר הארוחה? קפה פוגע בזיכרון או משפר את הזיכרון? כמה שאלות ומחקרים על קפה שמענו בתקופה האחרונה. כמובן שהמחקרים הללו לא הגיעו משום מקום, מבלי לשים לב הפכנו בישראל לצרכנים הגדולים של הקפה, נהייתה פה תרבות חדשה/ ישנה שלעולם לא הייתה פה. אם בעבר עלית הייתה היצרנית המוכרת ביותר של הקפה הנמס או של הקפה הטורקי, היום היא עומדת מול מתחרים איתנים, משרדים מאובזרים במכונות אספרסו אפילו הבתים הפרטים שלנו מצוידים במכונת הקפה – מי לא מכיר את "נספראסו".

 לכל קפה יש כוס

אומנם המסעדות אינן המתחרות הישירות של בתי הקפה, אבל ללא ספק כוס קפה איכותית צריכה להגיע בכוס המתאימה. אולי אי שם בעבר כשהגישו במסעדות קפה על חשבון הבית, יכולנו לקבל איזה טורקי קטן בכוס קטנטנה ושקופה. היום האוכלוסייה הישראלית נהייתה מבינת דבר. היום בעלי מסעדות שמכבדים עצמם צרכים להתאים את התפריט לחך הישראלי. הן בסוגי הקפה ובציוד למסעדות. כשם שלכל איש יש שם לכל סוג קפה יש כוס שונה.

 לטה מקיאטו בבקשה

יש הבדל ניכר בין כוסות זכוכית לבין ספלים, גם אם עברתם את מבחן הקפה הגדול  ואתם יודעים בדיוק איזה כוס מתאימה לאיזה סוג של קפה. עדיין יש אנשים שלא אוהבים לשתות בכוסות זכוכית, גם אם כוס הקפה מכילה שכבות בצבעים שונים וכל היופי מתבטא בכוס שקופה, עדין יהיו לקוחות שיעדיפו את הקפה בספל או להפך. אחרי הכול אנחנו כאן כדי לשרת את הלקוחות ואת השיגעונות שלהם, לא כך?

 כל הנוצץ זהב תמיד

בעלי מסעדות ובעלי בתי קפה, כבר יצא לכם להכיר לשמוע ולראות את כל השיגעונות של האנשים. כל אחד והקפה שלו, עם סוכר, בלי סוכר, קפה נטול או דל, לפתע במקום מאות סוגים אנו יכולים למצוא אלפי סוגים. כלל ברזל אחד הוא באמת שיקבע את איכות הקפה שאתם מציעים, אנשים אוהבים אסטטיקה. תדירות שטיפת הכלים במסעדה או בבית קפה היא גבוהה מאוד בין אם יש לכם מדיח משכולל או שוטף כלים ידני. ברק כלי המטבח בכלל ושל כוסות הזכוכית בפרט נשחק עם השטיפות ופה בנקודה זו בעלי המסעדות נופלים.

 ספל חד פעמי?

כמובן שלהגיש את כוס הקפה המיוחלת לאחר הארוחה, אינה אפשרית בכוס חד פעמית, אך אפשר בהחלט להבטיח את טיב כלי המטבח. פנו לספקים מומחים בתחום המסעדנות ובתחום בתי הקפה, הכלים שלך זה כרטיס הביקור שלך, קנייה חד פעמית של כלים איכותיים בסטנדרטים גבוהים או ציוד לבתי קפה ישמרו על ברק ואיכות הכוסות לאורך זמן. כלי מטבח מבריקים פירושם לקוחות מרוצים שתמיד חוזרים

מותגים