ציוד למסעדה

 
תופעה מעניינת שעוברת על בעלי מסעדות בשנים האחרונות אינה מתייחסת רק בטעמים ובארומה של המנות שלהם, אלא, קשורה באופן ישיר לאומנות המטבח הסמויה בז'רגון המקצועי "צילחות" (platting) - סידור המנה באופן מרשים על הצלחת ומכאן ניתן להסיק שציוד למסעדה מקבל משקל שונה בין אם מדובר במסעדת פועלים או במסעדה בעלת כוכבי מישלן.
 

צלחות למסעדות - גישה של אסתתטיקה ואיכות 

 

כל מנה זקוקה לנגיעות של אסתטטטיקה בעזרת ציוד מסעדות איכותי, לדוגמא בתמונות ניתן לראות:
  • צלחות הגשה מבית bauscher (צרפת)
  • כלי הגשה למזנון מהיר מבית revol (צרפת)
 
 
צלחות למסעדות  ציוד למסעדה מזנון מהיר
 

ציוד למסעדה -הפרזנטציה המושלמת 

מאחורי כל צלחות למסעדות או צלחות לבתי קפה עומדת מחשבה קולינרית שהופכת את חווית הסעידה לעוצמתית יותר מעבר לטעמים וליכולת הבישול והאפייה עומדת פרזנטציה שקשורה באופן ישיר בציוד למסעדה.
 
להשיג את מראה הצלחת הפוטוגנית אינה משימה קשה כל עוד ציוד מסעדה איכותי עומד לרשותך כמו צלחות לקינוחים, צלחות עמוקות (לא למרק), צלחות פורצלן מרשימות. כלי ההגשה, סט הסכו"ם, הכוסות והצלחות מקבלים משקל רב בצילחות והצגת המנות.
ארגל החברה המובילה לציוד למסעדה, הספקית הגדולה ביותר בישראל לכלי שולחן והגשה, כלי מטבח מקצועיים וציוד נלווה תעזור לך לשנות את מראה ההגשה להפוך את הצילחות במסעדה שלך לעוצמתי יותר.
 
   ציוד למסעדה איטלקית   ציוד מסעדה יפנית
 
בתמונות: ציוד עבור מסעדת פסטה- צלחות עמוקות להגשה  |   ציוד עבור מסעדה יפנית - צלחות שטוחות 
 

קטלוג ציוד מסעדה

מיד תוכל לעבור לקטלוג המפורט עבור ציוד למסעדה מבית המותגים המובילים בעולם. הקטלוג כולל כלי אפייה, כלי בישול, כלי הגשה מקצועיים המתאימים לענפי המסעדנות, המלונאות ולמטבחים הפרטיים- בחר את אביזרי מטבח המתאימים במיוחד עבורך במחירים הטובים ביותר.
 
 
 
חזרה לעמוד הקודם

ספקים

LibbeyBauscherTafelsternRosenthalCAMBROAbertMepraDe BuyerISI Broggi 1818MetroSicoHeppWMFZwiesel LodgeBurgessHollowickChilewichFORBESZieherAlfiKayalarASCOLIA SALEEN DynamicMAUVIEL MARTELLATO Happyflex DalebrookCrasterVollrathRAKGOBELREVOL CarlisleCADDIE  PLATEX GUERY FRILICH SICOzassenhauswestmark

מוצרים חדשים

Revolution סדרת כלים חדשה מ-REVOLצפחה מלבניתצפחה מרובעתצפחה עגולהשפינג דישים מיוחדים לאינדוקציהסט טאפסים Emotionסט טאפסים Emotionפלסמנטיםפלסמנטיםכלי הגשהכלי הגשה יצירתייםמדפי CAMBRO
  • מבשלים עם כלי ארגל
  • קמברו

ארגל ציוד למסעדות - פתרונות הגשה ואירוח

טל': 036823080

סניף ת"א/ אקספרס: רח' קיבוץ גלויות 20

ניווט מהיר לסניף ארגל אקספרס או תל אביב

סניף חיפה: רח' המסילה 20, נשר

ניווט מהיר לסניף ארגל בחיפה
© כל הזכויות שמורות לארגל ציוד למסעדות - פתרונות הגשה ואירוח
ארגלon Google+