מיקסר או מעבד מזון - ארגל ציוד למסעדות

המטבח שלנו הוא לב הבית שלנו ובו מרביתנו מבלים שעות רבות בהכנת אוכל ומטעמים שונים. בשביל שהמטבח שלנו יהיה מצויד היטב כדאי לנו לוודא שיהיו בו את כל המכשירים הטכנולוגיים שצריך בשביל בישול כמו מעבד מזון, תנור אפייה וכיריים חשמליות.
 

מעבד מזון - יתרונות

בעזרת מעבד המזון אנחנו יכולים לאפות עוגות, לחתוך ירקות לסלט, להכין פשטידות, לקצוץ בשר ועוף ואפילו גם דגים. אם במטבח שלנו לא יהיה מכשירים כמו תנור אפייה ומעבד מזון לא נוכל להכין אוכל טעים ואיכותי. איכות האוכל נקבעת גם לפי הדרך שבה אנחנו מכינים אותו ובישול בעזרת מעבדי מזון הוא בישול איכותי ונוח יותר וגם טעים יותר.
 
באפשרות כל אחד ואחת מאתנו לבחור אם אנחנו רוצים שיהיה במטבח שלנו מיקסר או מעבד מזון, כאשר ניתן לומר למעשה כי מעבד מזון הוא מיקסר משופר. בדרך כלל משתמשים במיקסר בשביל אפייה של עוגות או עוגיות. במעבד מזון ניתן להכין את כל סוגי המזון ממרק ועד פשטידה או קיש. רבים מאתנו לא יודעים ממש לבשל ובישול מהווה בשבילנו אתגר רציני. בישול מצריך דיוק ויצירתיות בעת ובעונה אחת. אנחנו צריכים מצד אחד לדייק בטעמים ומצד שני להיות יצירתיים בשילוב שלהם. ככל שנשלב יותר בין הדיוק מצד אחד ובין היצירתיות מצד שני כך נהנה ממאכלים טעמים יותר לחכך שלנו. בישול במעבד מזון מאפשר לנו להיות מדיוקים מצד אחד ויצירתיים מצד שני.
 
חוש הטעם הוא חוש סובייקטיבי. לכל אחד מאתנו יש טעם שונה כשזה מגיע למה שאנחנו אוהבים לאכול. יש אנשים שמעדיפים מאכלים מתוקים כמו עוגות או עוגיות ויש אנשים שמעדיפים מאכלים מלוחים יותר כמו פשטידות או קישים. בעזרת המיקסר אנחנו יכולים לבשל מאכלים רבים כמו מרק גרוס או סלט קצוץ דק. אנחנו יכולים לבשל בו גם מאכלים עם קצפת או מאכלים שצריכים ערבול ועיבוד מיוחד כמו קציצות או קבב. למעשה המיקסר מאפשר לנו לבשל כל מאכל שאנחנו רק רוצים בצורה נוחה וקלה יותר לביצוע.
 
לסיכום, ניתן לומר שלכולנו כדאי לרכוש מעבד מזון לבית שלנו ולהתחיל לבשל מאכלים טעימים ומזינים. האוכל שאנחנו אוכלים יכול להעניק לנו שמחה וגם אנרגיה. כאשר אנחנו אוכלים נכון ובריא יש לנו יותר כוחות לעבוד ויותר כוחות בכלל להיות פעילים בחיי החברה והמשפחה שלנו.
 
מיקסר או מעבד מזון - ארגל ציוד למסעדות
חזרה לעמוד הקודם

ספקים

LibbeyBauscherTafelsternRosenthalCAMBROAbertMepraDe BuyerISI Broggi 1818MetroSicoHeppWMFZwiesel LodgeBurgessHollowickChilewichFORBESZieherAlfiKayalarASCOLIA SALEEN DynamicMAUVIEL MARTELLATO Happyflex DalebrookCrasterVollrathRAKGOBELREVOL CarlisleCADDIE  PLATEX GUERY FRILICH SICOzassenhauswestmark

מוצרים חדשים

Revolution סדרת כלים חדשה מ-REVOLצפחה מלבניתצפחה מרובעתצפחה עגולהשפינג דישים מיוחדים לאינדוקציהסט טאפסים Emotionסט טאפסים Emotionפלסמנטיםפלסמנטיםכלי הגשהכלי הגשה יצירתייםמדפי CAMBRO
  • מבשלים עם כלי ארגל
  • קמברו

ארגל ציוד למסעדות - פתרונות הגשה ואירוח

טל': 036823080

סניף ת"א/ אקספרס: רח' קיבוץ גלויות 20

ניווט מהיר לסניף ארגל אקספרס או תל אביב

סניף חיפה: רח' המסילה 20, נשר

ניווט מהיר לסניף ארגל בחיפה
© כל הזכויות שמורות לארגל ציוד למסעדות - פתרונות הגשה ואירוח
ארגלon Google+