כל מה שצריך לדעת על ציוד למסעדות ובתי קפה

טוסטרים, מטחנות בשר או קפה, תנורי בישול, צ'יפסרים, מכונות אספרסו, מכונת קפה, מדיחי כלים מדיחי כלים וכלי הגשה הם רק חלק מרשימת הציוד המקצועי למסעדות ובתי הקפה. ציוד זה משווק על ידי מגוון נרחב של חברות המתמחות בתחום אספקת הציוד לענף המזון, והן מעמידות לרשותכם גם אפשרות לרכישת ציוד למסעדות ובתי קפה מיד ראשונה וגם אפשרות לרכישת ציוד לבתי קפה ומסעדות מיד שנייה.
 

טיפים לרכישת ציוד למסעדות ובתי קפה

עומדים לקראת פתיחתה של מסעדה חדשה או בית קפה? רוצים לשדרג או לחדש את רשימת הציוד המאכלסת את בית הקפה או המסעדה הנמצאת בבעלותכם? בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות לרכישת ציוד למסעדות ובתי קפה. טיפים אלו יסייעו גם לכם ליהנות מרכישה בטוחה וחכמה וגם מחיסכון מצטבר.ציוד למסעדות
 
  • היצע החברות העוסקות בתחום שיווק הציוד המקצועי למסעדות ובתי קפה, מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות מהיצע נרחב של מוצרים, שירותים ומחירים. הקפידו לערוך השוואה בין החברות השונות בנוגע לאיכות המוצרים, טיב השירות המוענק לכם, וכמובן, המחיר אותו תדרשו לשלם עבור הציוד.
  • יד ראשונה או שנייה? בחלק מהמקרים, מומלץ לרכוש מוצר מיד ראשונה וזאת על מנת להבטיח לכם מינימום תקלות ואחריות מלאה לאורך תקופת זמן ארוכה יותר, ובחלק מהקרים, גם מוצר מיד שנייה יתאים לצרכי הבישול או ההגשה שלכם. ההתייחסות בנוגע לשאלה יד ראשונה או שנייה? חייבת להתבצע בהתאם לאופי הציוד ושימושו, מצב הציוד וחשיבותו בתפעול המסעדה או בית הקפה הנמצא בבעולתכם.
  • בדקו מהי האחריות המוענקת לכם – ציוד למסעדות ובתי קפה מאפשר לכם ליהנות מתקופת אחריות ממושכת, וזאת בהתאם לאופי פריט הציוד אותו אתם רוכשים. וודאו מראש מהי תקופת האחריות המוענקת לכם ומה היא כוללת לאורך התקופה.
  • היוועצו עם קולגות ועמיתים- אל תהססו לפנות לבעלי בתי קפה ומסעדות ולבדוק עימם בנוגע לטיב הציוד של פירמה כזו או אחרת. כמו כן, בדקו מהו המפרט של כל אחד מהמוצרים אותם תרצו לרכוש, ובדקו האם הוא תואם את צרכי הבישול, הכנת המזון והגשת המזון בבית הקפה או במסעדה הנמצאת בבעלותכם.
 
 
 
חזרה לעמוד הקודם

ספקים

LibbeyBauscherTafelsternRosenthalCAMBROAbertMepraDe BuyerISI Broggi 1818MetroSicoHeppWMFZwiesel LodgeBurgessHollowickChilewichFORBESZieherAlfiKayalarASCOLIA SALEEN DynamicMAUVIEL MARTELLATO Happyflex DalebrookCrasterVollrathRAKGOBELREVOL CarlisleCADDIE  PLATEX GUERY FRILICH SICOzassenhauswestmark

מוצרים חדשים

Revolution סדרת כלים חדשה מ-REVOLצפחה מלבניתצפחה מרובעתצפחה עגולהשפינג דישים מיוחדים לאינדוקציהסט טאפסים Emotionסט טאפסים Emotionפלסמנטיםפלסמנטיםכלי הגשהכלי הגשה יצירתייםמדפי CAMBRO
  • מבשלים עם כלי ארגל
  • קמברו

ארגל ציוד למסעדות - פתרונות הגשה ואירוח

טל': 036823080

סניף ת"א/ אקספרס: רח' קיבוץ גלויות 20

ניווט מהיר לסניף ארגל אקספרס או תל אביב

סניף חיפה: רח' המסילה 20, נשר

ניווט מהיר לסניף ארגל בחיפה
© כל הזכויות שמורות לארגל ציוד למסעדות - פתרונות הגשה ואירוח
ארגלon Google+