ציוד לקייטרינג ומסעדות

ציוד לקייטרינג ולמסעדות מקיף מגוון גדול מאוד של פריטי בישול, אחסון והגשה , החל מתנורי חימום וטוסטרים, דרך מיקסרים ומשטחי צלייה (פלטות), ועד לכלי פורצלן, משלימי שולחן, מזנוני הגשה ועוד.
 

ציוד למסעדות - יד שנייה או חדש?

אחת מן ההתחבטויות הקשות ביותר של מרבית המסעדנים היא האם לקנות ציוד חדש או מיד שנייה, במיוחד אם מדובר  בקנייה של ציוד למסעדות, שם מוצרים באיכות טובה כגון כאלו שעשויים מנירוסטה, יכולים להחזיק מעמד במשך שנים ארוכות.
 
העניין הוא שלעומת שנות השמונים והתשעים, היום כבר לא בטוח שמחיר אטרקטיבי ועמידות הם הדברים היחידים העומדים לנגד עיניהם של המסעדנים, כשרבים מהם מעדיפים לקנות ציוד מעוצב וחדש על מנת להתאים אותו לקו העיצובי של המסעדה, ובמיוחד כאשר היום הולכת וגוברת המגמה של מטבח פתוח בו האורחים יכולים להתבונן כיצד הטבח או השף מכין את האוכל שלהם.
 
כמו כן, שוקי הפשפשים שאפיינו את שוק המסעדנות של שנות ה - 80 וה - 90 הולכים ונעלמים ובעלי מסעדות רבים מדווחים כי גם אם מוצאים ציוד מתאים, קשה להעריך את איכותו ומכיוון שעל מוצרים מיד שנייה אין בדרך כלל אחריות, הדבר משול לקניית חתול בשק. במצב עניינים זה, מעטים הם בעלי המסעדות שיש להם מספיק ניסיון וותק על מנת לקחת את הסיכון.
 

ציוד לקייטרינג

מכיוון שציוד לקייטרינג הוא בעיקר ציוד הגשה ואירוח, הרוב המכריע של הציוד שנקנה הוא מיד ראשונה. עם זאת, ההמלצה היא לא להתפתות ולקנות ציוד לקייטרינג מספקים סינים זולים מכיוון שהכלים יהיו עמידים פחות ובסופו של דבר יקשו על שירות הקייטרינג לתפקד כמו שצריך. כמו כן, בחירת ציוד באיכות גבוהה תאפשר לכם להציע שירותי ערך מוסף של השכרת ציוד קייטרינג לאירועים.

 

לפני שאתם קונים את הציוד עצמו, להלן הפרטים המינימאליים שאתם חייבים לדעת :

  • מיהו היצרן? וודאו שלא מדובר ביצרן זול לא מוכר (יצרן מדבקה)
  • האם ידוע מאיזה חומר בדיוק עשוי הפריט? לדוגמה, מגש אובל יכול להיות עשוי הן מפלסטיק והן מפיברגלס
  • שימו לב גם לציוד שמגיע במספר מידות, לעיתים ההבדל הוא קטן יחסית, אבל הדבר יכול להשפיע מאוד על האסתטיות של צורת ההגשה (למשל - עומק של קערה מסוימת)
  • האם יש הנחה על הזמנה מרוכזת? לעיתים הדבר לא מצוין באתר האינטרנט עצמו ותצטרכו לברר זאת דרך הטלפון
 
בסופו של דבר, קניית ציוד לקייטרינג ולמסעדות היא משהו שצריך לבצע לאחר מחקר שוק מקיף ובדיקת כל האפשרויות השונות על מנת שלא תצטרכו לחזור עליו שוב בעוד מספר שנים...
 
חזרה לעמוד הקודם

ספקים

LibbeyBauscherTafelsternRosenthalCAMBROAbertMepraDe BuyerISI Broggi 1818MetroSicoHeppWMFZwiesel LodgeBurgessHollowickChilewichFORBESZieherAlfiKayalarASCOLIA SALEEN DynamicMAUVIEL MARTELLATO Happyflex DalebrookCrasterVollrathRAKGOBELREVOL CarlisleCADDIE  PLATEX GUERY FRILICH SICOzassenhauswestmark

מוצרים חדשים

Revolution סדרת כלים חדשה מ-REVOLצפחה מלבניתצפחה מרובעתצפחה עגולהשפינג דישים מיוחדים לאינדוקציהסט טאפסים Emotionסט טאפסים Emotionפלסמנטיםפלסמנטיםכלי הגשהכלי הגשה יצירתייםמדפי CAMBRO
  • מבשלים עם כלי ארגל
  • קמברו

ארגל ציוד למסעדות - פתרונות הגשה ואירוח

טל': 036823080

סניף ת"א/ אקספרס: רח' קיבוץ גלויות 20

ניווט מהיר לסניף ארגל אקספרס או תל אביב

סניף חיפה: רח' המסילה 20, נשר

ניווט מהיר לסניף ארגל בחיפה
© כל הזכויות שמורות לארגל ציוד למסעדות - פתרונות הגשה ואירוח
ארגלon Google+